KAŠPÁRKOVA ŠEPTANDA

Přidal:

MILÁ LIDSKÁ BYTOSTI,
HLÁSÍ SE KAŠPÁREK Z ROSICKÉHO KAŠPÁRKOVA.
MÁM PRO TEBE PÁR NOVINEK, ZPRÁV, TAJNOSTÍ A VŮBEC VŠEHO.
A JSEM RÁD, ŽE SE TI MOHU OZVAT 
🙂

UŽ ZA PÁR DNÍ SE VYDÁME NA CESTU… cestu pohádkovým lesem! Srdečně vás všechny zvu. S mnoha pomocníky chystáme opět krásné pohádkové odpoledne v prostředí mého domova – rosického zámku. URČITĚ PŘIJĎTE, TĚŠÍM SE NA VÁS!

A další týden po Pohádkovém lese se na vás těší víla Čistolinda na Kašpárkovské zahradě… A chcete vědět, kdo je Hyzdomilka či kde leží hora Odpadu a hora Nápadů? PŘIJĎTE SE ZA NÁMI PODÍVAT 21. 5. VE 14.00 HOD.

DÍKY, ŽE JSI DOČETL AŽ SEM,
DÍKY, ŽE JSI A ČTEŠ MÉ ZPRÁVY,
DÍKY, ŽE SPOLEČNOU CESTOU JDEM.
AŤ VŠICHNI, VŽDY A VŠUDE
JSOU VESELÍ A ZDRAVÍ!

“Kašpárkova šeptanda” propaguje aktivity Rodinného centra Kašpárkov. Sdružení Mobile Team, v rámci svých neziskových aktivit pomáhá šířit informace a hledat sponzory. Více informací na stránce Sponzoring.

Oldřich Hlaváček on BloggerOldřich Hlaváček on EmailOldřich Hlaváček on Twitter
Oldřich Hlaváček
Oldřich Hlaváček je konzultantem společnosti ERPIO s.r.o. v oblasti aplikace Erpio - mobilní přístup k datům firemních systémů, který ERPIO vyvíjí, a správy dokumentů a firemního obsahu. Ve volném čase píše pohádky pro děti, spolupracuje s neziskovými organizacemi v oblasti péče o předškolní děti, je ředitelem malé rodinné neziskové společnosti (loutkové divadlo, autorská pásma programů pro děti a další). Více na OldrichHlavacek.cz
0