sMobile WMS pro řízení skladového hospodářství

Přidal:

Řízený sklad

Skladníci disponují materiálem a zbožím vysoké finanční hodnoty a proto je nezbytné, aby jejich činnosti byli přesné a průkazné. Je nezbytné eliminovat lidské chyby a zvýšit efektivitu práce.

O řízení prací a pohybů zboží se stará WMS (Warehouse Management System). Na trhu je mnoho takovýchto řešení, která podporují skladové činnosti. Jedním z nich je sMOBILE WMS od společnosti CRM Nitra. Výhodou tohoto software je otevřenost a přizpůsobivost. Může spolupracovat s libovolným informačním systémem a jeho zprovoznění je jednoduché a rychlé.

Základní vlastnosti sMobile WMS

  1. Identifikace zboží pomocí čárových kódů . Může být označeno kódem EAN 128, EAN 13 , SSCC nebo váhovým kódem. Zboží je možné označovat při příjmu generováním nelicencovaných čárových kódů.
  2. Podpora technologie “ Mapa skladu “. Jednotlivým skladovým nebo paletovým polohám jsou přiřazeny čárové kódy a prostorová architektura mapy skladu je zaevidována.
  3. Podpora přípravných činností. Systém sMOBILE WMS podporuje vychystávací , expediční, blokační , rezervační , karanténní polohy. Každá poloha může být vázána na jednoho nebo více odběratelů .
  4. Podpora současné práce nad více sklady.
  5. Evidence zboží nebo trvalé uložení. Systém sMOBILE WMS umožňuje evidovat zboží jedné nebo libovolném počtu paletových pozicích.
  6. Přístup skladníka do systému na základě jednoznačného přístupového kódu. Systém sMOBILE WMS zabezpečuje evidenci všech provedených činností.
  7. Generace optimální trasy. Systém sMOBILE WMS na základě objednávky nebo výdejky vytvoří pracovníkům optimální pracovní trasu v závislosti na vydávaném zboží a jeho množství v jednotlivých skladových umístěních.
  8. Optimalizace skladových umístění. Systém sMOBILE WMS umožňuje automatizované vedení pracovníka pro uvolnění poloprázdných skladových umístění.
  9. Aplikace je jednoduchá na ovládání a umožňuje rychlé zaškolení obsluhy  pro provádění skladových činností.
Mário Hubinský on BloggerMário Hubinský on EmailMário Hubinský on Linkedin
Mário Hubinský
Sales Manager at CRM NITRA, s.r.o.

"Trendem dnešní doby je průmyslová automatizace, která nutí společnosti investovat do nových informačních technologií s cílem dosažení nižších nákladů. Naší vizí je přinášet inovativní řešení, pomocí kterých pomáháme společnostem se dále rozvíjet a růst."
0