AirFiles: 3 svobodné myšlenky v profesionálním balení

Přidal:

Potřebujete mít pořádek ve firemních dokumentech? Zadáte „správa dokumentů“ do svého oblíbeného internetového vyhledávače a dostanete nesčetně odpovědí. Výborně, nejste tedy sami, kdo má stejnou potřebu. Jak vybrat? Hledáte „Gartner“ nebo „best of DMS“. Opět desítky výsledků. Výborně, je z čeho vybírat. Pokračujete dál a dál, hledáte reference, firmy Vaší velikosti, dodavatele.

Vybrali jste produkt, podle Vás by mohl být nejlepší, vybrali jste dodavatele. První prezentace. Pustíte se do „toho“? Musíte vybrat, rozhodnout se. Přesná nabídka je možná až na základě analýzy. Placené. Pak implementace. Placená. Testování. Spuštění ostrého provozu. Investovali jste čas a peníze. Ztratili jste část svobody. Už máte zvolený produkt. Ale až zkušenosti s produkčním provozem, se všemi zaměstnanci, se všemi situacemi Vám pomohou odpovědět na otázku: Je to ten pravý?

V naší firmě považujeme svobodu za nezbytný princip. Proto Vám představujeme AirFiles jako cestu, při které neztrácíte svobodu a nepotřebujete přitom investovat peníze a čas v napětí, zda je ta cesta správná pro Vaši firmu.

Co je AirFiles?

  • Recept na zachování svobody.
  • Odpověď na otázky, například:
    • jak si máme vybrat, když s tím nemáme zkušenosti?
    • jak poznáme, co všechno nám systém může nabídnout, co dokážeme využít?
    • jak získat zkušenosti pro rozhodnutí bez významných investic?
  • 3 svobodné myšlenky v profesionálním balení.

Myšlenka první – špičkové ECM

Když produkt, tak ať je špičkový. Finský pohled na správu dokumentů a firemního obsahu (Enterprise Content Management) se ukazuje jako celosvětově úspěšný, získává více a více zákazníků a ocenění od odborných stavitelů žebříčků. M-Files. Jeho principem je… ano, svoboda. Bez komplikací dokáží zaškolení správci bez IT specializace nastavovat a udržovat produkt, okamžitě reagovat na potřeby změn.

Myšlenka druhá – Hosting

Počítačový software potřebuje svého hmotného kolegu, hardware, aby mohl sloužit. Zaklínadlo „nový server“ je strašákem mnohých vedoucích a ředitelů. Abychom zachovali svobodu, abychom se vyhnuli nutnosti pořizování a starosti o hardwarové vybavení, umístili jsme ECM do profesionálního hostingového centra. Strach? Ne, pokud nejsme spolupracovníky NASA či CIA, úroveň dnešních technologií nám dovoluje důvěřovat systému v hostingovém centru stejně, jako firemnímu zabezpečovacímu systému a bdělosti vrátných či recepčních. Kdykoliv bychom narazili na bezpečnostní či výkonové potíže, prostě službu přestěhujeme.

Myšlenka třetí – Podpora

Začínající uživatel netuší, jak nový systém dokáže využít, na co je připravený, jak a v jakém prostředí s ním může pracovat. Proto přicházíme s nabídkou volby vlastního tempa a rozsahu, kterou si zákazník řídí sám. Nazýváme tento postup metodologie Per Partes a slouží nejen pro AirFiles. Zákazník si volí z připravených celků, takzvaných agend, jaké části firemních potřeb chce v systému naplnit. Agendy jsou samostatné celky, které lze postupně „zapínat“ – někdy jde skutečně o okamžité zapnutí, jindy je proces trochu složitější, když zákazník požaduje provázanost s jinými agendami, nebo má rovnou specifické požadavky na nově zaváděnou. Více o AirFiles agendách můžete zjistit zde.

Všechny události – zavádění nových agend, pomoc s užíváním, údržba, rozhodnutí ukončit agendu – to vše je obsahem profesionální podpory, která zákazníkovi nechává svobodu při hledání, zda, jak a kdy bude využívat celý systém.

Jak začít? Hned a zdarma

Na tři svobodné myšlenky celkem logicky navazuje způsob, jak se se službou seznámíte – v bezplatném DEMO režimu, který Vám dokážeme spustit na požádání ihned, respektive v řádech hodin od Vaší žádosti.

Chcete vědět víc?

Jsme připraveni se Vám věnovat. Můžeme pro Vás spustit DEMO službu AirFiles na stránkách http://demo.airfiles.cz, můžeme pro Vás připravit prezentaci podle Vašich potřeb. Jsme připraveni reagovat na Vaše požadavky. Využijte kontaktní formulář v závěru příspěvku.

Buďme u zrodu budoucnosti v IT

AirFiles je služba, která vlastně nic převratného neobsahuje. Vše je známé, dostupné. Neobvyklá a okouzlující může být myšlenka vytvoření svobodného prostředí, ve kterém můžete zkoušet profesionální službu bez mimořádných finančních investic, bez rizika ztrát, bez čekání.

Věříme, že podobné myšlenky budeme čím dál častěji tvořit i nacházet ve světě kolem sebe. Až jednoho dne, brzy, nebudou neobvyklé a okouzlující, nevšední. Budou samozřejmé. Užívejme si společně možnosti být u zrodu budoucnosti v IT technologiích.

Oldřich Hlaváček on BloggerOldřich Hlaváček on EmailOldřich Hlaváček on Twitter
Oldřich Hlaváček
Oldřich Hlaváček je konzultantem společnosti ERPIO s.r.o. v oblasti aplikace Erpio - mobilní přístup k datům firemních systémů, který ERPIO vyvíjí, a správy dokumentů a firemního obsahu. Ve volném čase píše pohádky pro děti, spolupracuje s neziskovými organizacemi v oblasti péče o předškolní děti, je ředitelem malé rodinné neziskové společnosti (loutkové divadlo, autorská pásma programů pro děti a další). Více na OldrichHlavacek.cz
0