Dostaňte se k důležitým informacím včas

Přidal:

Mobilní aplikace M-Files představují dokonalý nástroj, který umožňuje zákazníkům bezpečný přístup k životně důležitým obchodním informacím bez omezení místa pobytu a času. Jejich inovace, kterou prošly ve druhém kvartálu letošního roku, přináší zákazníkům řadu vylepšení a významných změn.

Mobilní aplikace M-Files jsou dostupné od roku 2013. Od té doby získaly mnoho vynikajících funkcí zvyšujících jejich uživatelské využití. Ve znalostní databázi M-Files jsou uvedeny všechny podporované funkce, stejně jako jejich porovnání podle použitého operačního systému.

Zatímco vývojáři se zodpovědně věnují vývoji nových funkcí, tým návrhářů dostává všechny nové funkce do mobilního uživatelského rozhraní a za provozu zdokonaluje jeho zákaznickou využitelnost.

Více informací

Velké změny a úpravy zaznamenalo především uspořádání prostředí telefonu, přičemž hlavním motivem byla snaha vytvořit co nejvíc informačně bohatou domácí obrazovku. Hned po spuštění aplikace uživatel vidí poslední použité dokumenty, svá případná přiřazení, oblíbené dokumenty a dokumenty dostupné v režimu offline. Domácí obrazovka je nyní místem, kde se naleznou důležité informace a ne pouze zástupci.

Jednodušší navigace

Další podstatnou změnu představuje přechod z tzv. hamburger menu (nabídka vlevo nahoře) na spodní navigační lištu. Tato změna poskytuje uživateli pohodlný přístup k většině používaných pohledů celé aplikace.

Domácí obrazovka se v uplynulých letech přizpůsobovala podle nových funkcí. Aktualizace ve třetím kvartále roku 2017 využití domácí obrazovky dále zdokonalí. Ve stejném období budou také uvedeny nové M-Files 2018. V M-Files 2018 se nově představí inteligentní vrstva metadat, která se přirozené projeví také v naší mobilní aplikaci. Více k tomuto tématu se dozvíte v následujících měsících.

Vývoj domácí obrazovky M-Files v prostředí iOS

Nové prostředí je poskytováno aplikacemi M-Files Android a iOS. Mobilní aplikace M-Files jsou k dispozici pro všechny zákazníky M-Files prostřednictvím Google Play pro Android, Apple iTunes App Store  pro iOS a Windows Store pro Windows 10.

Stáhněte si a nainstalujte M-Files klienta

Petra Všetečková on Email
Petra Všetečková
Marketing Executive at ALTEC a.s.
0