VYTĚŽUJTE TIŠTĚNÁ DATA S DOCU-X-OCR

Přidal:

DOCU-X OCR je systém pro automatické vytěžování (rozpoznávání) požadovaných údajů z naskenovaných a elektronických dokumentů. Díky DOCU-X OCR odpadá nutnost údaje z dokumentů přepisovat např. do informačního systému. Nejčastěji zákaznící využívají DOCU-X OCR na vytěžování dat z přijatých faktur,
objednávek, dodacích listů a formulářů.

Systém je založen na algoritmu, který se postupně učí a zdokonaluje výsledky vytěžování dat z dokumentů. S přibývajícím počtem zpracovávaných dokumentů si systém automaticky ukládá nejnovější informace podle typu dokumentu (šablony) a při zpracování vybírá vždy nejlepší umístění jednotlivých hodnot pro vytěžení. Celý proces učení probíhá zcela automaticky na pozadí tak, aby z pohledu uživatele byl systém maximálně jednoduchý. Díky učícímu se algoritmu můžete vytěžovat libovolný typ dokumentů, např. faktury, objednávky, příjemky, dodací listy, technické dokumenty, formuláře a další.

Stáhněte si produktový list "Vytěžujte tištěná data s DOCU-X-OCR"

Zadejte svůj email a získáte zdarma elektronické předplatné „Svět firemních aplikací“.

Podívejte se na video o vytěžování dat z faktur

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Od roku 2007 pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS Orange. V roce 2017 založil poradenskou společnost ERPIO s.r.o. se zaměřením na digitalizaci firemních informací / procesů a univerzální integrační platformu ERPIO One.
0