SPOLEČNOST KASPER KOVO VYUŽÍVÁ M-FILES PRO HRM

Přidal:

Společnost KASPER KOVO, člen skupiny KASPER Group, je moderní strojírenská firma se zaměřením na zakázkovou výrobu produktů z plechu. Společnost byla založena v roce 1992 a dnes představuje dva výrobní provozy umístěné v Trutnově. Mateřský provoz Žitná je moderní strojírenskou firmou, která se soustřeďuje na malosériovou výrobu spektra produktů od plechových komponentů až po komplexní stroje včetně finální montáže. Hlavní obory, kam výrobky směřují, jsou potravinářský průmysl, výroba autobusů, výroba obráběcích strojů, filtrace vzduchu a energetika. Výrobky směřují k zákazníkům po celém světě, přičemž hlavním odbytištěm je západní Evropa, ale řada dodávek směřuje i do Jižní a Severní Ameriky a Asie.

„Zakládáním pracovně právních dokumentů do elektronické evidence v M-FILES došlo ke zjednodušení a zrychlení práce vedoucích pracovníků s údaji z osobních spisů jejich podřízených zaměstnanců a také k jištění dokumentů pro případ jejich poškození či ztráty v případě krádeže nebo živelné katastrofy,“ doplňuje Dagmar Papíková, personální manažerka společnosti KASPER KOVO.

Nespornou výhodou M-Files je, že jsou dokumenty dostupné z jednoho místa. Přístup k nim tak mají i jednotliví vedoucí, což přináší významnou úsporu času při vyhledávání informací. Dříve bylo potřeba hledat převážně v kartotéce s osobními spisy a v šanonech na personálním oddělení.

Petra Všetečková on Email
Petra Všetečková
Marketing Executive at ALTEC a.s.
0