M-Files 2018 jsou zde!

Přidal:

M-Files 2018 jsou zde!

M-Files 2018 obsahuje Intelligent Metadata Layer (IML), vrstvu metadat, která významně usnadňuje práci s dokumenty!

Stáhněte si a vyzkoušejte již nyní!

Také se můžete zúčastnit webináře

M-Files 2018 New Features and IML,

který se koná v úterý 30. ledna v 15 hod.

Registrovat se můžete zde

Intelligent Metadata Layer

M-Files 2018 zavádí inteligentní vrstvu metadat (IML), která sjednocuje informace napříč různorodými úložišti, jako jsou sdílené síťové složky, SharePoint, OpenText, Documentum, Box, Dropbox a další. Přístup k souborům v těchto úložištích je možný s využitím IML, přímo z M-Files a to bez jejich předchozí migrace.

AI-Powered Information Management

M-Files 2018 využívá umělé inteligence pro automatizaci a pomoc uživatelům s přiřazování metadat jako jsou třídy, typy, projekty, klienti apod. k dokumentům, obrázkům či jinému firemnímu obsahu. Tato pokročilá vlastnost může přiřazovat i oprávnění a tím dokonce i odstartovat zahájení přednastaveného pracovního postupu na základě na typu datového obsahu.

Nové uživatelské rozhraní

Podívejte se na zcela přepracované uživatelské rozhraní, které činí M-Files ještě zajímavější a příjemnější. Konfigurovatelná uživatelská plocha a nové možnosti vyhledávání zlepšují možnosti, jak pracovat s informacemi ve vaší firmě.

Zvýšení výkonu

Nové M-Files 2018 obsahuje také vylepšení výkonu a podporu datových toků proto, aby jste mohli otevírat velké video a PDF soubory okamžitě a bez nutnosti je nejprve stáhnout.
Upřímně řečeno existuje mnoho zajímavých novinek v této verzi a není možné je všechny zmínit v tomto příspěvku. 
Přečtěte si dokument M-Files 2018, nové funkce a vylepšení, pro lepší přehled o všech nových vlastnostech. 

M-Files 2018, nové funkce a vylepšení (anglicky)

[ddownload id=”5396″]

Petr Keil
Produktový manažer M-Files, technický konzultant a poradce pro dodávku, implementací a provoz podnikových systémů a aplikací.
0