MOBILNÍ PRÁCE S LIBOVOLNÝM FIREMNÍM INFORMAČNÍM SYSTÉMEM

Přidal:

Prostředí pro řízení datové komunikace (API & Database Management Platform) poskytuje nástroje, se kterými můžete přenášet data mezi aplikacemi či zařízeními, a tímto je zpřístupnit zaměstnancům, partnerům, zákazníkům či veřejnosti. Můžete jim takto poskytnout potřebné informace, nebo od nich informace získat. Můžete komunikovat s aplikacemi a takto aktualizovat, doplňovat nebo exportovat firemní data.

ERPIO One poskytuje firemnímu informačnímu systému mobilní pracovní prostředí a umožňuje tak vzdálený přístup k firemním datům a současně  integruje na jedno místo data z různých datových zdrojů, bez nutnosti jejich migrace.

Stáhněte si produktový list "Mobilní práce s libovolným firemním informačním systémem"

Zadejte svůj email a získáte zdarma elektronické předplatné „Svět firemních aplikací“.

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Od roku 2007 pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS Orange. V roce 2017 založil poradenskou společnost ERPIO s.r.o. se zaměřením na digitalizaci firemních informací / procesů a univerzální integrační platformu ERPIO One.
0