ERPIO One – firemní mobilita

Přidal:

Prostředí pro řízení datové komunikace (API & Database Management Platform) poskytuje nástroje, se kterými můžete přenášet data mezi aplikacemi či zařízeními, a tímto je zpřístupnit zaměstnancům, partnerům, zákazníkům či veřejnosti. Můžete jim takto poskytnout potřebné informace, nebo od nich informace získat. Můžete komunikovat s aplikacemi a takto aktualizovat, doplňovat nebo exportovat firemní data.

ERPIO One poskytuje firemnímu informačnímu systému mobilní pracovní prostředí a umožňuje tak vzdálený přístup k firemním datům a současně  integruje na jedno místo data z různých datových zdrojů, bez nutnosti jejich migrace.

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0