M-FILES USNADŇUJÍ PROCESY V OBLASTI ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ

Přidal:

PROFI-MEN je českou personálně poradenskou a vzdělávací společností, která si klade za cíl poskytovat komplexní podporu a služby v oblasti moderního personálního řízení. Do této oblasti spadá provádění personálních auditů, organizačních auditů, budování a rozvoj personálních útvarů, tvorba systémů hodnocení a motivace zaměstnanců, vzdělávání, příprava a trénink zaměstnanců firem a společností z podnikatelské i nepodnikatelské sféry.

Ale také umožňuje pracovat s daty, jak samostatně, tak i ve spojení s personálními dokumenty a vytvářet firemní agendy. Velmi potřebnou funkcionalitou je také scanování
dokumentů – například poznámek z jednání, k obchodním případům, k řešení zakázek – a jejich ukládání v digitalizované podobě do datového skladu.

Používání systému M-Files je velmi intuitivní a lehce ovladatelné. Osobně vítám, že si jako správce mohu přizpůsobit uživatelské prostředí interním potřebám firmy,“ hodnotí
dvouleté používání aplikace M-Files Ing. Vladimír Pozdníček.

Stáhněte si případovou studii "M-Files usnadňují procesy v oblasti řízení lidských zdrojů"

Zadejte svůj email a získáte zdarma elektronické předplatné „Svět firemních aplikací“.

Petr Keil
Produktový manažer M-Files, technický konzultant a poradce pro dodávku, implementací a provoz podnikových systémů a aplikací.
0