Podle výzkumné agentury Nucleus Research posilují M-Files na vedoucí pozici v oblasti ECM pro rok 2018

Přidal:

Systém M-Files představuje jedinečnou, systémově nezávislou architekturu, která nepotřebuje využívat migraci dat a zvyšuje míru své využitelnosti.

Společnost M-Files Corporation, která se zabývá inteligentní správou informací, dosáhla v matici hodnot zpracované agenturou Nucleus Research pozice „vůdce“ v oboru správy firemního obsahu (ECM) pro rok 2018. Společnost M-Files dosáhla stejné pozice již popáté v řadě a dále tak zvyšuje svůj náskok před konkurencí v oboru.

Na základě vyhodnocení pohovorů s koncovými uživateli a podle výsledků průběžného průzkumu, posuzuje Nucleus Research poskytovatele ECM řešení podle dvou hlavních měřítek: využitelnosti a funkčnosti. Průzkum agentury Nucleus Research pro rok 2018 obsahoval posudky 20 společností, podle kterých jim byly přiřazeny pozice vůdců (Leaders), odborníků (Experts) či zprostředkovatelů (Facilitators) a byly rozmístěny do jednotlivých kvadrantů.

„Umístění M-Files do pozice reálného vůdce trhu v matici hodnot v oboru ECM, jak ji vydala agentura Nucleus Research pro rok 2018, je odrazem našich hlavních inovačních aktivit v oblasti systémově nezávislé architektury a zavádění umělé inteligence,“ prohlásil Greg Milliken, senior viceprezident pro marketing společnosti M-Files. „Nucleus Research předpokládá, že do pěti let bude migrace dat nadbytečný úkon a inteligentní vrstva metadat (Intelligent Metadata Layer, IML) od M-Files představuje příslib naplnění tohoto předpokladu. M-Files dokáží metadata propojit a použít s informacemi mnoha různých systémů, včetně jiných platforem ECM a vytvořit jednotné prostředí, ve kterém mohou uživatelé hledat informace bez ohledu na místo, kde jsou uloženy.“

Generální ředitel (CEO) společnosti Nucleus Research, Ian Campbell, k tomu řekl: „Ze strany firem rychle přibývá požadavků na zajištění efektivní správy informací při současné minimalizaci nároků na provádění úprav a přizpůsobování software ze strany IT oddělení. M-Files přináší na trh nový pohled na inteligentní správu informací, pohled který nachází odezvu u zákazníků, kteří zjišťují, že bez obsáhlých datových skladů se pracuje mnohem lépe a efektivněji.“

Celou zprávu Nucleus Report si můžete zobrazit na odkazu: 2018 Nucleus Research Value Matrix for ECM

Více informací o M-Files 2018 a inteligentní vrstvě metadat naleznete na odkazu: A Visionary Approach to Information Management

Matice hodnot v oboru ECM agentury Nucleus Research

Matice hodnot v oboru ECM agentury Nucleus Research provádí kategorizaci společností v oblasti správy podnikového obsahu podle měřítek využitelnosti a funkčnosti. Na jejich základě posuzuje, které řešení společnostem poskytuje největší přínos při zpracování technologických a obchodních problémů. Matice hodnot se vydává dvakrát ročně. Více informací naleznete na stránkách Nucleus Research.

O společnosti M-Files

M-Files* poskytuje platformu inteligentní správy informací nové generace, která zvyšuje výkon společnosti tím, že umožňuje lidem efektivnější vyhledávání a použití informací. Narozdíl od zavedených systémů správy firemního obsahu (ECM) nebo platforem služeb obsahu, M-Files sjednocuje systémy, data a obsah napříč celou organizací společnosti bez nutnosti použití nepříjemných stávajících systémů a procesů nebo migrace dat. M-Files bourá datové sklady pomocí poskytnutého kontextového prostředí pro přístup a nakládání s informacemi, které jsou uloženy v jakémkoliv v systému nebo úložišti, včetně síťových složek, SharePointu, služeb sdílení souborů, systémů správy firemníhoo obsahu (ECM), zákaznických systémů (CRM),  systémů správy firemních zdrojů (ERP) a dalších firemních systémů a úložišť. Tisíce firemních organizací ve více než 100 zemích  používá M-Files pro správu svých firemních informací a procesů, a to včetně firem jako jsou NBC Universal, Rovio a SAS. Více informací najdede na www.m-files.com.

*M-Files je chráněná značka společnosti M-Files Corporation.

O společnosti ALTEC

Dodavatelem DMS & ECM aplikace M-Files je společnost ALTEC a.s., autor české lokalizace a dlouholetý obchodní partner společnosti M-Files Inc. pro region České republiky a Slovenska. ALTEC je česká softwarová společnost založená v roce 1991. Zabývá se vývojem a dodávkami podnikových informačních systémů včetně jejich implementace a servisu. Tým společnosti tvoří více než 55 vysoce kvalifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi. ALTEC vyvíjí a dodává vlastní sadu podnikových aplikací pro řízení výroby, obchodu, ekonomiky a financí, mezd, personalistiky, systémy pro podporu rozhodování (BI), ale je rovněž distributorem a implementačním partnerem dalších významných světových výrobců IT technologií a podnikových informačních systémů, společností IFS a Oracle. Více informací naleznete na http://www.altec.cz.

Petra Všetečková on Email
Petra Všetečková
Marketing Executive at ALTEC a.s.
0