M-Files OnLine

Přidal:

DALLAS – 21. srpna 2018 – Společnost M-Files Corporation, společnost pro inteligentní správu informací, dnes oznámila okamžitou dostupnost systému M-Files Online. Prvního systému pro správu informací, který umožňuje organizacím flexibilně kombinovat nasazením v cloudu a jiném místě s jedinou uživatelskou licencí, aniž byste se museli rozhodnout pro jednu variantu.

M-Files Online nabízí AI-Powered Information Management v prostředí Cloud i On-premis, který se přímo připojí k existujícím sdíleným složkám na “file serveru”  nebo Share Pointu bez požadavku na migraci dat

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0