“Reporting do kapsy” je praktické BI pro malé a střední společnosti

Přidal:

Služba REPORTING DO  KAPSY.cz byla vytvořena na základě dlouholetých zkušeností s různými druhy reportingu, navázaného na informační systémy (ERP) případně databáze s účetními a obchodními daty. V dnešní době celá řada informačních systémů nezvládla zachytit trend zaměřený na kvalitní výstupy ze standardní evidence. Společnosti tak evidují obrovskou spoustu dat, která v sobě skrývají velmi důležité informace o vývoji obchodu, ekonomiky o trendech, hrozbách apod. Potřeba mít kvalitní informace, dostupné na jakémkoliv zařízení a kdekoliv je dnes naprosto zřejmá, a netýká se jen majitelů firem a klíčových manažerů.
Reporting do kapsy je služba, která volně navazuje na náš projekt “FIREMNÍ NÁSTĚNKA”. V rámci něho připravujeme pro firmy individuální reporting zaměřený speciálně na jejich potřeby, ať už se jedná o obchod, výrobu, logistiku či jinou oblast.
Reporting do kapsy je BI (business intelligence) aplikace připravená pro propojení s libovolným účetním nebo ekonomickým software. Pro rychlé nasazení a zprovoznění realizujeme přednastavení datové pumpy pro konkrétní účetní a firemní aplikace a současně ověřujeme vzájemnou kompatibilitu. S využitím přednastavené konfigurace je možné zprovoznit Reporting do kapsy v rámci několika dnů.
Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0