Představujeme Reporting do kapsy

Přidal:

Tentokrát si Vás dovolujeme pozvat na workshop, kde se budeme věnovat prezentaci informací z ekonomických informačních systémů formou grafického reportingu. Společností NOVACLOUD a ERPIO vyvinuly webovou aplikaci REPORTING DO KAPSY, kterou lze jednoduše napojit na celou řadu informačních systémů a jako cloudové řešení používat na jakémkoliv zařízení a kdekoliv. Řešení je předpřipravené pro řadu ekonomických a informačních systému a lze zprovoznit v řádu minut.

V rámci naši předvánoční akce poskytujeme bezplatné zkušební období pro všechny účastníky workshopu po dobu tří měsíců.

Reporting do kapsy je služba, která vznikla spojením osvědčené BI aplikace od společnosti NOVACLOUD a datové pumpy od společnosti ERPIO. Přináší přidanou hodnotu v rychlosti a jednoduchosti zprovoznění i operativním přizpůsobení či doplnění nových vlastností.

Počet registrovaných účastníků:

13

MobileTeam a Svět firemních aplikací
MobileTeam a Svět firemních aplikací
Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Od roku 2007 pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS Orange. V roce 2017 založil poradenskou společnost ERPIO s.r.o. se zaměřením na digitalizaci firemních informací / procesů a univerzální integrační platformu ERPIO One.
0