Vánoční dárek pro účetní (2018)

Přidal:

U nás ve firmě je to tak, že když chci výsledovku musím zavolat účetní, aby mi ji poslala a potom čekám několik hodin nebo i do dalšího dne. Když se domluvíme na pravidelném měsíčním zasílání, sestavy mi párkrát přijdou včas, někdy se zpožděním, někdy vůbec. Podotýkám, že naše účetní je skvělá, pracovitá a má všechno perfektně spočítané. Ale také má moře práce a občas zapomene.

Rozhodli jsme se, že ji k Vánocům nadělíme Reporting do kapsy.

Konečně jsme dospěli k názoru, že bychom ji mohli ušetřit práci a sobě zlepšit komfort. Je to jako s robotickým vysavačem. Nestaráte se, kdy vysával a jak dlouho, důležité je že přijdete domů a je čisto…

S Reportingem do kapsy je to také tak. Vytáhnete telefon a vidíte aktuální výsledovku, rozvahu, saldo, největší neplatiče, nejlepší obchodníky atd. Interní komunikace ohledně firemních výsledků není nutná, už nic nepotřebujeme, vše je tam kde má být. Stačí sáhnout do kapsy…

Asi se ptáte co to je Reporting do kapsy?.

Osobně mi to připadá tak, že něco co každý manažer, obchodník, projektový vedoucí nebo majitel společnosti potřebují, aby měli “po ruce” ekonomické informace. Když to vztáhnu na sebe: jsem manažer komerční firmy a současně projektový vedoucí no a ve svém volnu předseda divadelního spolu. A v každé této roli se pídím po aktuálních ekonomických informacích. Mám na mysli aktuální informace, například zda je faktura uhrazená, nebo jestli je už konečně vyfakturovaná práce, jak si na tom tento měsíc stojíme, zda je možné pořídit nějaké nové počítače, jak se vyvíjí konec roku, kolik potřebujeme utratit, aby zisk nebyl příliš velký, atp. Reporting do kapsy, stejně jako jiné BI reportovací nástroje vám odpovědi na vaše ekonomické otázky odpoví a pokud Vám je “uloží” do vašeho telefónu, tabletu nebo notebooku se kterým cestujete, nemusíte otevírat firemní informační systém nebo volat účetní, aby vám to poslala emailem.

Čím se liší Reporting do kapsy od ostatních podobných aplikací?

Položil jsem si druhou a poslední otázku, abych vás nasměroval na klíčovou vlastnost… Reporting do kapsy je předpřipravené řešení, které lze zprovoznit (v optimálních podmínkách) do dvaceti minut. Obsahuje to nejdůležitější co každý manažer nebo vedoucí potřebuje a je nezávislý na účetnictví nebo informačním systému, který ve firmě používáte. To že následně lze do Reportingu doplnit další pohledy a ukazatele je samozřejmé a jen otázka upgrade na Reporting Pro. Podstatné však je, že startovací náklady jsou velice nízké a tímto dostupné kterékoliv firmě, aby si řešení vyzkoušela ve vlastním provozu a objektivně se mohla rozhodnout, jak oblast reportingu bude dále řešit.

Vánoční nabídka, pokud pojmete Reporting do kapsy jako dárek

Nevíte, jestli Reporting do kapsy bude možné zprovoznit ve vaši firmě, nebo nevíte kolik budete muset zaplatit, nebo snad nevíte, jak se ovládá a zda přenesené informace budou dostačující?

Na takovéto dotazy je připravena „skoro Vánoční“ odpověď. Reporting do kapsy si můžete bezplatně zkoušet po dobu 2 měsíců, to je to „skoro“. A to „Vánoční“ je, že vám Reporting do kapsy bezplatně zprovozníme, kdykoliv v průběhu příštího roku, máte-li některou z těchto firemních aplikací Pohoda, Helios, Money, Duel, Flexibee nebo QI.

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0