Pět otázek a 5 odpovědí o firemním reportingu

Přidal:

ReportingDoKapsy je cloudová aplikace, vyvinutá v plném rozsahu jako vlastní řešení společnosti NOVACLOUD. Nesnaží se dát vám do ruky nástroj, prostřednictvím kterého si můžete velmi kreativně zobrazit cokoliv co vás zajímá za libovolné období, nastavit si reporting podle sebe, vymyslet si vlastní přehledy, sestavy, časové řady apod. U malých a středních firem, které používají např. Pohodu nebo Duel je toto totiž ten největší problém.

ReportingDoKapsy je už hotový. Jednotlivé reporty, výstupy, přehledy a analýzy navrhoval člověk, který celou řadu let pracoval jako účetní a daňový poradce i jako auditor pro společnosti Arthur Andersen a Ernst & Young. Celé řešení je navrženo tak, aby jednoduše a elegantně poskytovalo základní přehledy o ekonomice, obchodu, zákaznících a produktech.

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0