Reporting pro účetní firmy

Přidal:

Účetních firem je v České republice celá spousta. Je to tradiční způsob outsourcingu účetních a daňových služeb, kterými se především malé a střední firmy a také podnikatelé vůbec nechtějí zabývat.

Ať už je způsob zpracování informací, dokladů a dat na denní bázi anebo dávkový, obvykle měsíční, všechny účetní firmy řeší způsob předávání a poskytování informací příslušné firmě. Firmám a podnikatelům začíná čím dál víc záležet na tom, jak na tom jsou v průběhu roku, kolik na čem vydělali či prodělali, a v dnešní době už obvyklé a tradiční postupy nestačí.

Martin Plachý on EmailMartin Plachý on Linkedin
Martin Plachý
Ing. Martin Plachý je finanční, účetní a daňový poradce, auditor, programátor a manažer IT systémů. Od roku 1992 pracoval na celé řadě projektů jako finanční, účetní a daňový poradce a manažer auditu. V letech 1998 až 2004 pracoval pro společnosti Arthur Andersen a Ernst & Young, které patřily nebo stále patří mezi největší poradenské a auditorské firmy na světě. V roce 2013 založil společnost NOVACLOUD s.r.o., která vytváří cloudové informační systémy a zabývá se obecně využíváním cloudových systémů pro potřeby prezentace firemních informací pro rozhodování a řízení.
0