Reporting pro účetní firmy

Přidal:

Účetních firem je v České republice celá spousta. Je to tradiční způsob outsourcingu účetních a daňových služeb, kterými se především malé a střední firmy a také podnikatelé vůbec nechtějí zabývat.

Ať už je způsob zpracování informací, dokladů a dat na denní bázi anebo dávkový, obvykle měsíční, všechny účetní firmy řeší způsob předávání a poskytování informací příslušné firmě. Firmám a podnikatelům začíná čím dál víc záležet na tom, jak na tom jsou v průběhu roku, kolik na čem vydělali či prodělali, a v dnešní době už obvyklé a tradiční postupy nestačí.

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0