POZVÁNKA * ReportingDoKapsy

Přidal:

REPORTING DO KAPSY (11. 4. 2019)

REPORTING DO KAPSY je služba, kterou může používat kterákoliv firma ať už má vlastní účetní či podnikový systém, nebo si nechává zpracovávat účetnictví externě. Služba není závislá na konkrétním informačním systému, lze ji používat s vetšinou český a slovenských ekonomických aplikací. Služba obsahuje již předdefinované přehledy hospodaření a její zprovoznění, je možné realizovat v řádu minut.

Cena služby je nastavena tak, aby byla dostupná podnikatelům a malým firmám, které často z důvodu počátečních investic si nemohou dovolit nasadit nástroje “business intelligence”. Pro náročnější požadavky nebo větší společnosti je na stejném principu připravena služba REPORTING DO KAPSY PRO.

Program sestává z prezentace Martina Plachého, který představí vlastnosti služby, způsoby ovládání a hlavní výhody. Oldřich Hlaváček a Martin Cícha osvětlí principy datové komunikace, její univerzálnost a bezpečnost. Ve třetí představí Jindřich Kahoun komunikační platformu, která  poskytuje nástroje pro rozvoj a modernizaci firemních informačních systémů. V závěrečné diskusi představíme připravované novinky a odpovíme na vaše dotazy.

Srdečně vás zveme na následující workshopy ReportingDoKapsy, které pořádáme 25. dubna v Prostějově a 22. května v Brně.

Reporting do kapsy ještě jednou pro zájemce, kteří nechtějí absolvovat cestu do Prahy nebo nemají 11. dubna 2019 čas. Program bude shodný jako v Praze.

Reporting do kapsy ještě jednou pro zájemce, kteří nechtějí absolvovat cestu do Prahy či prostě do Prostějova nebo nemají 11. dubna či 25. dubna 2019 čas. Program pro “brňáky” bude shodný jako v Praze a Prostějově..

Workshop organizují společnosti NOVACLOUD a ERPIO

NOVACLOUD s.r.o.
novacloud.cz
ERPIO s.r.o.
erpio.one
Marija Kryčerová on Email
Marija Kryčerová
Marija pracuje ve společnosti ERPIO jako marketingový specialista. Organizuje akce a komunikuje s veřejností. V případě dotazů či připomínek se na ni s důvěrou obracejte.
0