Mezinárodní konference M-Files 2019 se konala v Dublinu

Přidal:

Svou každoroční Globální konferenci partnerů uspořádala společnost M-Files letos v dubnu v irském Dublinu. Kdo se jí zúčastnil, stejně jako my, jistě nelitoval. Jako červená nit se všemi tématy konference táhla hesla „představivost“ a „inovace“.

Distribuční partneři se seznámili s plány produktů, s novými marketingovými technologiemi a poznali jedinečné příběhy zákazníků M-Files o tom, jak tento software mění způsob jejich podnikání.

Zvláštní pozornost při prezentaci plánů produktů byla věnována úsilí, aby M-Files fungovalo neutrálně i v klientském prostředí. Už nyní přistupuje systém softwarově neutrálně ke správě klientských informací a úložišť, nyní však bude neutrální i v rámci klientského prostředí. M-Files svým zákazníkům nabízí přístup k informacím a dokumentům uloženým v M-Files přímo z uživatelského prostředí SharePoint nebo Salesforce.

Konference se zúčastnilo 300 hostů ze 100 společností a 35 zemí, včetně našeho zástupce Mgr. Petra Keila.  Součástí byly nejrůznější semináře, obchodní setkání, přednášky, obchodní a marketingová sezení, odborné rozhovory a samozřejmě se  nezapomnělo také  na pár zastávek v Guiness Storehouse.

Oficiální tisková zpráva z konference je k dispozici na webu M-Files: https://www.m-files.com/blog/m-files-global-partner-conference-2019-imagine-innovate/

Petr Keil
Produktový manažer M-Files, technický konzultant a poradce pro dodávku, implementací a provoz podnikových systémů a aplikací.
0