Flexibee & Reporting

Přidal:

Společnost ERPIO vyvinula “komunikační balíček” pro přenos dat z cloudové verze Flexibee do datového skladu cloudové aplikace ReportingDoKapsy. Komunikační balíček umožní zprovoznění firemního reportingu v řádu několika minut a bude od září 2019 součástí služby ReportingDoKapsy, takže jej zájemci budou moci měsíc používat bezplatně a to bez jakýchkoliv počátečních investic.

Komunikační balíček je soubor definic pro datovou pumpu

Datová pumpa (ERPIO One) pro ReportingDoKapsy zabezpečuje:

  • Přenos dat do datového skladu
  • Změny struktury dat
  • Plánování přenosů
  • Bezpečný průchod internetem
  • Rychlé zprovoznění
  • Vzdálenou správu

Klíčem k bezpečné komunikaci je GateWay

Zkráceně GW znamená GateWay nebo-li inteligentní datová brána vytváří “komunikační tunel” napříč internetem. Data z účetního systému jsou poskytována pouze na základě dotazu ověřeného dvěma komunikačními klíči. V případě, že nedojde k ověření dotazu, GateWay umístěná za firewallem data nevydá.

GateWay umí komunikovat s firemními aplikacemi používající různé datové formáty

Související články na téma reporting

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0
  Related Posts
  • No related posts found.