ERPIO ASAP kopíruje NOVACLOUD

Přidal:

Když se před rokem rozhodl Martin Plachý standardizovat konektivitu a přednastavit svůj produkt ReportingDoKapsy (RDK) byli jsme u toho a společně jsme vytvořili “datovou pumpu”, s jejíž pomocí je připojení k firemnímu software rychlé a hlavně jednoduché. Bylo to dobré rozhodnutí, protože během krátké doby získal mnohokrát větší trh. Jednak proto, že otázka “jaký informační systém firma používá”, již není zásadní, jednak proto, že má “hotové řešení”, ve kterém manažeři najdou to co potřebovali. Dnes dokáže v řádu jednotek hodin připojit RDK k aplikacím Pohoda, Duel, Money, Helios, QI, Omega, Flexibee. Vytvoření standardizované konektivity na “nový” ekonomický software je pro jeho tým úkolem na dva dny. Náklady jsou zanedbatelné, klienti mají konektivitu v ceně služby a společnosti NOVACLOUD se otevírají další nové obchodní příležitosti. Podle mého názoru je toto skvělý obchodní model. Nemusí budovat zahraniční pobočky a investovat do extenzivního rozvoje, vždyť na českém a slovenském trhu má půl milionu potenciálních klientů. ERPIO ASAP už to bude mít jednodušší. Použijeme stejnou taktiku a postup rozvoje. Dnes umíme Pohodu a Helios, pracujeme na Flexibee a věříme že Martina brzy dohoníme :))

Rozhodně bych si přál, aby šel vývoj předpřipravených řešení kupředu rychleji. Ale i toto tempo je dobré, protože Ekonomický systém Pohoda a Podnikový systém HELIOS Orange jsou lídři česko-slovenského trhu. Cenovou nabídku na přednastavené řešení pro vytěžování faktur s propojením na Ekonomický systém Pohoda již máme připravenou.

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0