Jen jeden může být nejlepší

Přidal:

Hodnocení 17 světových systémů pro správu obsahu

Pandemie Covid-19 zrychlila rozvoj nástrojů pro správu firemního obsahu, objevili se nové funkce a zjednodušilo se ovládání, což je aktuálně důležitější než kdy předtím. Vzdáleně pracující uživatelé vyžadují přístup k datům, zajištění bezpečnosti a takové nástroje pro spolupráci, které jsou „jediným zdrojem pravdy“ pro všechny informace v celé organizace. Loňská zpětná vazba od uživatelů vedla k rozvoji AI a ML automatizace, integraci firemních systémů, vytěžování dat, sdílení a spolupráci. V letošním roce uživatelé uvedli podobné priority, ale s větším zaměřením na přímou integraci s klíčovými obchodními aplikacemi.

Společnost Nucleus Research  uveřejnila Content Management Technology Value Matrix Report pro rok 2020, ve kterém ohodnotila vlastnosti a nové funkcionality 17 konkurenčních systémů z oblasti DMS, ECM a CMS. Celou zprávu si můžete stáhnout.

Jaké novinky přináší světový leader, společnost M-Files?

M-Files Smart Metadata

M-Files Smart Metadata se automaticky učí, jak extrahovat informace z vašich dokumentů, aby je bylo možné účinněji indexovat a prohledávat. M-Files Smart Metadata vyhledají důležitá data, klíčové organizace, jména důležitých osob a další důležité informace v  dokumentech a označí je souvisejícími  kategoriemi. Tím se snižuje šance na lidskou chybu a snižuje se pracnost při zpracování.

>>> Podrobnosti naleznete v “Solution Catalog” na webu společnosti M-Files

 

M-Files Discovery

M-Files Discovery s pomocí umělé inteligence nachází a identifikujte důležité firemní dokumenty v rámci M-Files úložiště nebo v jakémkoli připojeném externím úložišti, jako například SharePiont nebo síťové složky. Na základě textové analýzy pro automatickou kategorizaci a klasifikaci dokumentů provede nastavení metadat, oprávnění a příslušné workflow (pracovní postupy).

>>> O souboru vlastností nazývaných “Content Intelligence” se můžete dočíst zde.

 

M-Files Ground Link

Spojuje firemní data v lokálním úložišti s firemními v cloudovém úložišti.
Všechny připojené systémy a úložiště lze “přenést” do jednoho pohledu a z M-Files v cloudu  můžete bezpečně a globálně přistupovat k lokálním datům.

Připojí informační sila pod jednotnou správu.
M-Files Ground Link umožňuje propojit kritická obchodní data v různých silech beze změny způsobu práce zaměstnanců. S cloudovými aplikacemi můžete propojovat dokumenty ve starších úložištích. Nemusíte migrovat všechna stará data, abyste mohli využívat dokumenty důležité pro podnikání, protože vše lze spravovat jedním pohledem – buď v M-Files nebo v rámci vašich oblíbených denních nástrojů, jako je Microsoft Office 365, G Suite nebo Salesforce.

Vysoká bezpečnost a ergonomie bez VPN.
M-Files Ground Link umožňuje přístup k síťovým složkám na místě z cloudu M-Files připojením proxy serveru Ground Link k cloudu M-Files. Proxy proxy serveru Ground Link je zvláštní druh úložiště spuštěného na serveru M-Files, který funguje jako server proxy mezi cloudovým trezorem a soukromými síťovými složkami nebo jinými úložišti, což jim umožňuje připojení bez přímé síťové cesty.

>>> Informace o M-Files GroundLink na webu výrobce

Zde najdete informace o nejnovějších aktualizacích a nových funkcích pro inteligentní správu informací M-Files. Podrobnější informace o každé aktualizaci naleznete v poznámkách k vydání.

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0
  Related Posts
  • No related posts found.