Zjednodušte podepisování smluv, vyzkoušejte iSmlouvu

Přidal:

Dnes v době digitální je značně nepraktické, elektronicky vytvořený dokument tisknout jen za účelem podpisu. Navíc je-li podepsán na papíře, musí být odeslán poštou, založen do šanony a naskenován do archívu. To je skutečně velmi nepraktické a je možné to jednoduše změnit, protože dnes je možné systém pro správu dokumentů propojit se službou iSmlouva.cz, která umožní elektronický podpis na obou stranách a výsledný originál se automaticky uloží na své místo.

O “bezpapírové kanceláři” jsme psali v rámci zpracování přijatých účetních dokladů, jejich vytěžování a automatizované předzpracování proto, abychom v elektronické podobě schvalování i účtování. Několik článků na toto téma neleznete zde.

Bezpapírová kancelář č. 2 – DIGITÁLNÍ PODEPISOVÁNÍ

Hlavním cílem a myšlenkou bezpapírové kanceláře 2, je zajistit podpisy smluv automatizovaně, tak aby se touto činností nemusel zabývat člověk. Tedy tak, že odeslání, podepsání a uložení podepsaného originálu proběhne zcela automaticky a firemní systém vám pouze ohlásí nedostatky nebo stav dokončení.

Lidé se mají soustředit na své odborné činnosti a administrativní mají ponechávat “strojům”. Čas strávený zasíláním dokumentů tam a zpět, čekáním na podpisy a jejich připomínání nikomu nic nepřináší. Stejně jako náklady s tisknutím, skenováním či archivací papírových dokumentů. Díky rychlejšímu potvrzování všech dohod se zákazníky, dodavateli, partnery či zaměstnanci se také zrychlí i tok peněz do firmy. Proto má smysl přejít na digitální podepisování.

Integrace je jednoduchá

S pomocí integračního nástroje ERPIO One můžeme propojit službu iSmlouva s vašim firemním informačním systémem ve kterém vytváříte nebo evidujete smlouvy. Může to být SAP, HELIOS Orange nebo Pohoda. ERPIO One lze nastavit pro přenos dat a dokumentů pro všechny firemní aplikace. Snad až na několik málo výjimek, které snad ani nebudu jmenovat…

Nejvíce oceníte propojení se systémem pro správu dokumentů, například s M-Files

Jindřich Kahoun on EmailJindřich Kahoun on LinkedinJindřich Kahoun on Twitter
Jindřich Kahoun
Ing. Jindřich Kahoun je softwarový specialista se zaměřením na firemní aplikace. V devadesátých letech začínal jako softwarový architekt ekonomických informačních systémů a projektový vedoucí implementačních projektů. Následně pracoval ve společnost Asseco Solution jako ředitel a produktový manažer informačního systému HELIOS. V roce 2017 založil poradenskou a vývojovou společnost ERPIO zaměřenou na digitalizaci firemních informací a jejich automatizované zpracování.
0
  Related Posts
  • No related posts found.