M-Files je podle společnosti Business.com nejlepším software pro správu dokumentů roku 2020

Přidal:

Tisková zpráva: Dallas, 21.1.2020

Komplexní sada funkcí, uživatelsky přívětivé rozhraní a škálovatelnost, to jsou hlavní funkce, které M-Files přinesly nejvyšší uznání od předního webového portálu zaměřeného na obchodní poradenství.

M-Files Corporation, společnost s chytrou správou informací, byla vybrána jako nejlepší software pro správu dokumentů v roce 2020 portálem Business.com, přední společností pro odborné obchodní poradenství, tipy a zdroje. Podle Business.com, M-Files dosáhl uznání díky snadnému použití, škálovatelnosti pro podniky všech velikostí, užitečným nástrojům pro spolupráci a ...

Více →
0
Umělá inteligence při zpracování přijatých faktur

Přidal:

Kamkoli se obrátíte, slyšíte o umělé inteligenci (AI) a strojovém učení. Software řízený umělou inteligencí již mění obchodní procesy v malých a velkých podnicích. Artificial Intelligence, jak se umělé inteligenci říká anglicky, přináší do „manuálních“ pracovních postupů využití softwaru revoluci – vede k novým poznatkům a rozšiřuje možnosti uživatelů. V tomto článku popíši na příkladu zpracování přijaté faktury možnosti použití AI pro zpracování dokumentů.

Všechny společnosti na celém světě musí zpracovávat faktury, a proto svět obchodu funguje do jisté míry podobně ...

Více →
0
V M-Files vytvořili z Microsoft Office společný přístupový bod pro veškeré podnikové informace

Přidal:

Platforma usnadňuje uživatelům běžnou pracovní činnost a přímo v prostředí Microsoft Office 365 umožňuje uživatelům přístup k externím systémům a úložištím.

M-Files – společnost zabývající se inteligentní správou informací oznámila, že od 1. července 2019 jsou všeobecně dostupná podstatná rozšíření aplikací pro Microsoft Office 365. M-Files se nyní zcela bezproblémově integruje do běžných, každodenně užívaných, uživatelských rozhraní aplikací Microsoft SharePoint Online, Outlook a Teams, ze kterých má uživatel jednoduchý přístup a může spravovat své dokumenty a nástroje zajišťující soulad s ...

Více →
0
Stránka 1 z11 12345...»