ALTEC a.s.

Společnost ALTEC se řadí mezi přední dodavatele podnikových aplikací, komplexních informačních systémů pro řízení podniků (ERP) a dalších informačních a komunikačních technologií (ICT) v České republice. Na trhu s informačními technologiemi působí od roku 1991 a svým zákazníkům poskytuje jak produkty vlastního vývoje, tak produkty partnerských společností, se kterými ALTEC úzce spolupracuje. K těmto hlavním produktům nabízí společnost ALTEC široké portfolio dalších komplementárních produktů a služeb, které účinně podporují a rozvíjejí firemní procesy.

Hlavním cílem společnosti je poskytovat především ucelená řešení, která pomáhají uživatelům řešit konkrétní potřeby jejich podnikatelské praxe. Podporovat jejich schopnost rychle reagovat na dynamické proměny trhu a zlepšovat tak jejich výkonnost a konkurenceschopnost. V současné době společnost ALTEC zaměstnává přes 50 vysoce kvalifikovaných odborníků – konzultantů, programátorů a systémových specialistů.

ERPIO s.r.o.

Společnost ERPIO je “startup” který se aktuálně věnuje vývoji mobilního informačního systému ERPIO One, určeného pro malé společnosti. Současně jako jeden ze zakladatelů sdružení Mobile Team spolupracuje s ostatními partnery v oblasti propagace a dodávek mobilních produktů pro firemní sféru.

MobileTeam a Svět firemních aplikací

CRM Nitra s.r.o.

Z každej strany počúvate, že je čas nahradiť papierový zber údajov elektronickým a že mobilný internet už nie je len hračkou pre pár nadšencov, ale významným nástrojom  komunikácie.”

Na našej stránke predstavujeme možnosti rozšírenia firemných systémov na mobilnú platformu.

Sme tím odborníkov na mobilné technológie a máme za sebou veľa projektov z rôznych oblastí. Na základe bohatých skúseností s programovaním mobilného softvéru vám  vieme poradiť  pri výbere vhodných aplikácií, výbere platformy nebo samotných mobilných zariadení.

MobileTeam hledá inovativní produkty, které přináší nový pohled na řízení firem. Našim cílem je tyto produkty propagovat a vysvětlovat manažerům firem jejich výhody a přínosy. Také plánujeme, společně s dodavateli a klienty, vytvářet smysluplná řešení, která poskytnou firmám vyšší ergonomii práce a zvýší její efektivitu.

Software je od toho, aby činnosti zjednodušoval, odstraňoval rutinní práci a přinášel potenciál pro další rozvoj. V dnešní době je toto nejenom možné, ale i nezbytné. V době umělé inteligence, neuronových sítí a využívání velkých objemů dat od softwaru očekáváme, že se přizpůsobí našim potřebám a že nám poskytne potřebná data pro plánování, předvídání vývoje či odhalování skrytých souvislostí, a tím zjednoduší nejenom ty rutinní, ale i plánovací činnosti.

Aktivity portálu Mobile Team jsou postaveny na partnerství a spolupráci osob a firem, které mají znalosti a zkušenosti v oblasti podnikových aplikací. Partnerské firmy přinášejí nové aplikace a zkušenosti z jejich zavádění do praxe. Naši redaktoři zase informace o vlastnostech těchto aplikací a příležitostech, které poskytují.

Kdykoliv dojdete k poznání, že to, co zde publikujeme, je chybné nebo nesprávné, bez obav nás na to upozorněte. Děkujeme