M-Files je jednoduché na ovládání a správu. Je silné v oblasti bezpečnosti, integrace a workflow

Distributor M-Files pro ČR a SK

Document Management System (DMS)

M-Files je produkt stejnojmenné finské společnosti. Produkt M-Files obsahuje všechny vlastnosti a funkce pro práci s dokumenty potřebné v malých i velkých firmách nebo organizacích. Základní výhodou M-Files je jednoduché ovládání a přizpůsobení pracovního prostředí pro potřeby jednotlivých uživatelů. M-Files obsahuje i pokročilé nástroje pro nastavení pravidel a procesů práce s dokumenty pro libovolnou branži, obor podnikání či státní správu. Zavedení systému je krátké a následnou správu může vykonávat interní vyškolený pracovník.

Enterprise content management (ECM)

“Enterprise content management je technologie pro vytváření, sběr, správu, zabezpečení, ukládání, likvidaci, publikování, distribuci, prohledávání, prezentaci, prohlížení apod. veškerého digitálního obsahu. Koncept ECM je založen na široké množině nástrojů pro podporu správy dokumentů a obsahu, řízení pracovních postupů a procesů a řízení a podporu spolupráce” (zdroj WikipediE).

Produkt M-Files rozšiřuje možnosti standardních DMS systémů o řadu dalších vlastností a funkcí, které jsou zcela logicky potřebné při zpracovávání a využívání dokumentů. Například WorkFlow – řízení postupu práce. M-Files umožňuje nastavit pracovní postup a následně po jeho spuštění automatizovaně předávat úkoly odpovědným osobám až do jeho ukončení.

WorkFlow (řízení toku práce)

WorkFlow v M-Files je plně integrován do uživatelského prostředí.