ALTEC a.s.

ALTEC a.s.

Společnost ALTEC se řadí mezi přední dodavatele podnikových aplikací, komplexních informačních systémů pro řízení podniků (ERP) a dalších informačních a komunikačních technologií (ICT) v České republice. Na trhu s informačními technologiemi působí od roku 1991 a svým zákazníkům poskytuje jak produkty vlastního vývoje, tak produkty partnerských společností, se kterými ALTEC úzce spolupracuje. K těmto hlavním produktům nabízí společnost ALTEC široké portfolio dalších komplementárních produktů a služeb, které účinně podporují a rozvíjejí firemní procesy.

Více o společnosti ALTEC

Hlavním cílem společnosti je poskytovat především ucelená řešení, která pomáhají uživatelům řešit konkrétní potřeby jejich podnikatelské praxe. Podporovat jejich schopnost rychle reagovat na dynamické proměny trhu a zlepšovat tak jejich výkonnost a konkurenceschopnost. V současné době společnost ALTEC zaměstnává přes 50 vysoce kvalifikovaných odborníků – konzultantů, programátorů a systémových specialistů. K těmto hlavním produktům nabízí společnost ALTEC široké portfolio dalších komplementárních produktů a služeb, které účinně podporují a rozvíjejí firemní procesy.

Kontakty

ALTEC a.s.
Poděbradova 2014
544 01 Dvůr Králové nad Labem
Tel: +420 499 309 011
NOVACLOUD s.r.o.

NOVACLOUD, s.r.o.

Společnost Novacloud je mladá technologická firma, která vznikla z potřeby. Z potřeby využívat moderní technologie a cloudové aplikace. Z potřeby rychle se rozhodovat a řídit, obchodovat a komunikovat bez ohledu na to, kde právě jste a jaké máte zařízení. Dokážeme z Vašich dat a spousty záznamů v informačním systému připravit skutečné informace, které Vám v grafické podobě pomáhají v rozhodování a řízení. Jsem specialisté na reporting. Předvedeme Vám, jak lze informační systém posílit jednoduchým cloudovým nástrojem, kterým je náš reporting, tak, abyste měli skutečně důležité informace o Vaší firmě stále k dispozici.

Více o společnosti NOVACLOUD

Při své spolupráci se zákazníky využíváme zkušeností z navrhů a tvorby informačních systémů a databází, daňového poradenství, auditorské praxe ve velké čtyřce a celé řady dalších cenných zkušeností, které máme jako členové týmu Novacloud. Baví nás hledat novinky a nové postupy při řešení celé řady běžných firemních procesů a práce s informacemi. Jsme si jisti, že naše prezentace nejsou nudné, takže pokud nám věnujete jakýkoliv čas, nepromarníme ho mluvením o něčem, co každý ví.

Kontakty

Riegrova 2
796 01 Prostějov

77895 C, Krajský soud v Brně

Kontaktní údaje
+420 774 117 743
obchod@novacloud.cz
http://novacloud.cz

MobileTeam a Svět firemních aplikací

CRM Nitra s.r.o.

Z každej strany počúvate, že je čas nahradiť papierový zber údajov elektronickým a že mobilný internet už nie je len hračkou pre pár nadšencov, ale významným nástrojom  komunikácie.“

Sme tím odborníkov na mobilné technológie a máme za sebou veľa projektov z rôznych oblastí. Na základe bohatých skúseností s programovaním mobilného softvéru vám  vieme poradiť  pri výbere vhodných aplikácií, výbere platformy nebo samotných mobilných zariadení.

Kontakty

Nová 2
949 01 Nitra, Slovensko

IČO: 46344861
IČ DPH: SK2023340583
DIČ: 2023340583

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel Sro, vložka č.: 29789/N

Pobočka, Akademická 4, 949 01 Nitra (budova Agroinštitútu)

Tel.: +421 911 298 772
E-mail: crmnr@crmnr.sk
Web: https://www.crmnr.sk

MobileTeam a Svět firemních aplikací

SM-DATA, a.s.

Společnost SM-DATA, a.s. poskytuje kompletní účetní, daňové a ekonomické služby. Nabízí, daňové poradenství, zastupování, finanční analýzy a další ekonomické služby. Disponuje daňovými poradci, specializovanými na konkrétní obor daní, disponuje odbornou i právní podporou. Dále nabízí outsourcing podnikových účtáren, IT služby a služby v oblasti implementace a provozu IS. Působí na trhu od roku 1991 a dnes je její působnost v rámci celé České republiky s mezinárodním přesahem.

Více o společnosti SM-DATA

S nabídkou svých služeb se orientuje převážně na malé a střední firmy bez rozdílu oborů. „Rádi spolupracujeme s manažery, kteří aktivně používají ekonomické přehledy a výkazy, při řízení firmy on-line pracují s vlastními daty, k čemuž jim poskytujeme komplexní technologickou podporu “ zdůrazňuje Petr Jelínek.

 

„Zásadní přidanou hodnotou našich služeb je mobilita a dostupnost. Provozujeme vlastní datové centrum, které je základem mobility našich služeb. Cloudové řešení nám umožňuje vytvořit pro klienta virtuální účtárnu s možnostmi částečného či plného outsorcingu služeb, dále využití mobilních technologií pro přímý přístup klientů. Svoji klientelu obsluhujeme v on-line režimu již od roku 2009 na vlastním datovém centru již třetí generace. Cloudový způsob obsluhy klientely pak beze zbytku splňuje standardy GDPR, které vejdou v platnost v květnu 2018.

Kontakty

Adresa centrály:

SM-DATA, a.s.
Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1 – Nové Město
IČO: 277 54 600
DIČ: CZ27754600

E-mail: ucto@smdata.cz
web: http://www.smdata.cz

Zapsána u Městského soudu v Praze, spis B 18700.
Výše základního kapitálu činí 3 000 000,- Kč

Provozovny a doručovací adresy:

SM-DATA, a.s.
Palackého třída 186
612 00 Brno
+412 515 538 419 – telefon

SM-DATA, a.s.
Ostopovická 8
642 00 Brno-Bosonohy
+420 547 227 242 – telefon i fax

SM-DATA, a.s.
Chlumova 7
586 01 Jihlava
+420 605 830 279

SM-DATA, a.s.
Václavské náměstí 58
110 00 Praha 1
+420 724 082 389

COCONUTspace

COCONUTspace je team, kolektiv, strom, který spojuje individuality z celého světa. Přinášíme do IT zkušenosti a zároveň agilní nadhled. Vyvíjíme vlastní i zakázkové aplikace, poskytujeme podporu uživatelům a pro IT společnsoti nabízíme speciální služby outsourcingu programátorských kapacit. Naše služby jsou výsledkem klientské poptávky a úzké spolupráce zákazníka s dodavatelem. Jsme společností se základnou a first line servisem v České republice, v zemi považované za světovou špičku v produkci IT mozků a vývojovým centrem na Srí Lance, v zemi vzrůstající ekonomiky kam IT společnosti směřují svůj R&D. Veškeré procesy v COCONUTspace jsou důkladně řízeny a upravovány tak, aby pokrývaly i ty nejnáročnější požadavky Vás, zákazníků.

Více o společnosti COCONUTspace (en)

Coconutspace is an ERP and software services provider, headquartered in Prague, Czech Republic and having its Global Support and Resource Centre in Colombo, Sri Lanka. Our expertise lies mainly on ERP technologies including IFS  Applications™, Infor® M3 and Microsoft Dynamics and Our consultants have experience working with the global giants in various industries including Aviation & Defense, Oil & Gas, Automobile and Energy. We further possess a development arm, which develops ad-hoc applications to cater specific requirements of our customers.

Digitální cesta

Digitální Cesta vznikla s posláním ukázat, že digitalizace firemních procesů má smysl. Vyplatí se zastavit v každodenním koloběhu a přemýšlet, jak posunout svoje procesy. Pro lepší služby. Spokojenost zákazníků.

Proto se zaměřuje na příběhy firem, které nasadily různé formy elektronizace procesů a zlepšily tak své služby. Ukazuje, jak jsou řešeny typické firemní problémy za pomoci ICT produktů a služeb.

Tyto přístupy spojuje s firemní praxí. S konkrétními dodavateli, konkrétními produkty. Zkušenosti firem pomohou ostatním zájemcům se vyznat v komplexní problematice ICT. V nepřehledném trhu. Neodradit. Motivovat ke zlepšení.

Partnerství se Světem firemních aplikací

Partnerství Digitální Cesty se Světem firemních aplikací vychází z podobného cíle. Motivovat firmy k zavádění automatizace do svých procesů. Zrychlování. Úsporám.

Dává smysl spolupracovat na tomto nelehkém úkolu. Sdílet zkušenosti. Obsah. Podpořit se. Digitální Cesta jako nezávislý portál přistupuje k dodavatelům bez rozdílu. Neprosazuje žádné řešení na úkor jiných. Klíčové jsou zkušenosti uživatelů. Reference.

Společně se Světem firemních aplikací budeme vyhledávat příběhy firem, jak s pomocí informačních systémů našly svoji Cestu ke spokojenějším zákazníkům nebo zaměstnancům.

Kontakty

Petr CHARYPAR

+420 728 214 352

petr.charypar@digitalnicesta.cz

www.digitalnicesta.cz

MobileTeam a Svět firemních aplikací

ERPIO s.r.o.

Společnost ERPIO je konzultační a vývojová společnost se zaměřením na automatizaci procesů při zpracování firemních dokumentů a jejich integraci s firemními strukturovanými daty pro jednodušší správu a bezpečnější sdílení.

Společnost také vyvíjí a provozuje službu ERPIO Platform určenou pro datovou integraci firemních datových zdrojů pro zajištění přenosu dat mezi nekompatibilními datovými strukturami. Rozšiřujícím produktem je ERPIO One, mobilní klient pro iOS, Android a Windows UWP, který umožňuje práci s firemními daty nad většinou datových zdrojů a zprovoznění bez programování.

Více o společnosti ERPIO s.r.o.

Kontakt

ERPIO s.r.o.
Boleradice 281,
691 12 Boleradice

Email: erpio@erpio.one
Tel: +420 774 020 359
Web: http://erpio.cz